İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. eSpor
  3. Kafalar Esports 2 Yeni Transferini Duyurdu!

Kafalar Esports 2 Yeni Transferini Duyurdu!

featured

Türkiye merkezli Boca Boston Esports, adını Kafalar Esports olarak güncellemişti. 2022 yılına daha iddialı giriş yapmak isteyen Kafalar Esports, kadrosunu şekillendirmeye hazırlanıyor. Kadrosunda bulunan Emre “JN3v1cEEE” Bekçe ve Enes “E5N” Erdoğan iki oyuncusuyla yollarını ayırdı. Ayrılan oyuncuların sebebiyle kadrosunda boşluk oluşan Kafalar Esports, boşluklarını doldurdu.

Kafalar Esports’un İki Yeni Oyuncusu Kim Oldu?

Kafalar Esports’un 2 yeni oyuncusu şu şekilde oldu;

  • Barış “fred” Özdemir
  • Duhan “mAz” Ovalı

Barış “fred” Özdemir Kimdir?

fred, ilk olarak Valorant E-spor macerasına Team Zero Zone ile başlamıştı. 2021 Haziran ayında Team Zero Zone Esports ile yollarını ayırdıktan hemen sonra BBL Esports’a transfer olmuştu. BBL macerasından sonra ise 17 Aralık 2021 Cuma günü Kafalar Esports bünyesine katıldı.

Barış “fred” Özdemir’in ana ajanı Jett’tir ve rolü düelisttir. Tecrübeli düelist oyuncusunun henüz şampiyonluk tecrübesi olmadı.

Aynı zamanda fred’in eski takımı olan BBL Esports, teşekkürünü ve başarılarını eksik etmedi.

Duhan “mAz” Ovalı Kimdir?

mAz, CS:GO E-spor macerasından sonra Valorant’a geçiş yaptı. Valorant macerasına Team Questionmark ekibiyle başlamıştı. 2021 Kasım ayında ise Regnum Carya Esports bünyesine katılmıştı. Regnum Carya Esports döneminde hiç şampiyonluk tecrübesi yaşamamıştı ama ESA organizasyonlu Open Fire Last Call turnuvasını 2.olarak tamamlamıştı. Tarihler 17 Aralık 2021 Cuma gününü gösterirken Kafalar Esports’a transfer oldu. mAz’ın ana rolü düelisttir ve ajan olarak Jett oynamaktadır. Aynı zamanda Skye oynayarak öncü rolünde de tecrübesi vardır.

Bakalım, Kafalar Esports bünyesinde boy gösterecek olan 2 yerli oyuncumuz sahalarda hangi rollerde mücadele edecek? Hep birlikte önümüzdeki yılda şahit olacağız.

Esporify olarak temsilcimiz Kafalar Esports’a yeni transferleri için hayırlı olsun diyoruz. Aynı zamanda temsilcilerimiz Barış “fred” Özdemir ve Duhan “mAz” Ovalı ikilisine Kafalar Esports döneminde başarılar diliyoruz.

Aşağıdaki eklerde bulunan Kafalar Esports’un 2 yeni transferi için resmi YouTube kanalından hazırladığı içerikleri izleyebilirsiniz.

Esporify olarak elli birinci yazımız ile karşınızdayız. Sizlere temsilcimiz Kafalar Esports’un iki yeni transferinden bahsettik. Umarız hoşunuza gitmiştir. İyi okumalar!

Yorum Yap
İçeriği Nasıl Yorumluyorsun?

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Piyero

    Eline sağlık abim döktürmüşsün gene

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir