1. Ana Sayfa
  2. eSpor
  3. Malta Vibes Knockout Series 4 Turnuvasının Şampiyonu Belli Oldu

Malta Vibes Knockout Series 4 Turnuvasının Şampiyonu Belli Oldu

featured

29 Kasım tarihinde başlayan ve 2 aşamadan oluşan turnuvada, temsilcimiz Eternal Fire takımının yanı sıra Copenhagen Flames, ECSTATIC ve MAD Lions gibi büyük takımlarında olduğu turnuvanın şampiyonu dün akşam belli oldu. Her ne kadar temsilcimiz Eternal Fire takımı beklentilerin altında kalarak 2. aşamanın son 16 turunda elenip bizleri üzse de seyir zevki yüksek bir turnuva oldu.

Peki Malta Vibes Knockout Series 4 Turnuvasının Şampiyonu Hangi Takım?

Dün akşam oynanan Malta Vibes Knockout Series 4 finalini Copenhagen Flames, ECSTATIC’i 2-0 yenerek turnuvanın şampiyonu oldu.

Best Of 3 şeklinde oynanan final maçında ilk harita Copenhagen Flames takımının seçtiği Nuke haritasıydı. İki tarafında bu harita puanını almak için savaştığını gördüğümüz, çok sıkı rekabet içinde geçen bir haritaydı. Terörist tarafında başlayan Copenhagen Flames 10-5 geriye düştü ve CT tarafında toparlayan takım durumu 15-15’e kadar getirmeyi başardı. Harita puanını uzatmalarda 4-2 lik sonuçla kazandı.

İkinci harita ise ECSTATIC takımının seçtiği Inferno haritasıydı. Maça CT bölgesinde başlayan Copenhagen Flames 6 rauntluk bir seri yakaladı ancak ECSTATIC’den bu seriye yanıt gecikmedi ve durumu 6-6 yapmayı başardılar. Haritanın ilk yarısını 8-7 önde kapatan Copenhagen Flames Terörist bölgesinde 8 rauntluk bir seri yakaladı, ECSTATIC bu seriye yanıt veremeyince bu harita puanıda Copenhagen Flames takımına gitmiş oldu ve Büyük Final maçını 2-0 kazanarak şampiyonluğunu ilan etti.

Oyuncu Performansları:

1. Harita: Nuke Oyuncu İstatistikleri
2. Harita: İnferno Oyuncu İstatistikleri
Genel İstatistikler

Esporify olarak otuz yedinci yazımız ile karşınızdayız. Sizlere Malta Vibes Knockout Series 4 turnuvasının şampiyonundan bahsettik. Umarız hoşunuza gitmiştir. İyi okumalar!

Yorum Yap
İçeriği Nasıl Yorumluyorsun?

Yorum Yap