İlginizi Çekebilir
bjke
  1. Ana Sayfa
  2. eSpor
  3. Papara Supermassive Blaze Esports Valorant Takımını 2022 Yılı İçin Hazırlıklarına Başladı!

Papara Supermassive Blaze Esports Valorant Takımını 2022 Yılı İçin Hazırlıklarına Başladı!

Türkiye merkezli Papara Supermassive Blaze Esports, Papara Supermassive ve Blaze Esports işbirliği ile bir araya geldi.

featured

2021 Valorant kadrosunda aktif olan ama takım arayan 3 oyuncu şöyle listelendi;

  • Batuhan “russ” Malgaç
  • Melih “pAura” Karaduran
  • Mehmet “Turko” Özen

Bu 3 isim 18 Ekim 2021 tarihinde Papara Supermassive Blaze Esports bünyesinde bulunduklarını ama gelecek takım tekliflerini değerlendirebileceklerini açıklamışlardı.

Papara Supermassive Blaze Esports, 2021 Valorant kadrosu ile 2 defa şampiyonluk tecrübesi yaşadı. İlk olarak 2021 Haziran ayında düzenlenen Valorant Şampiyonlar turu Türkiye 3. aşamasındaki açık elemelerde 1. olmuştu. Diğer birincilik başarısını ise 2021 Temmuz ayında düzenlenen Valorant Şampiyonlar turu 2021 Türkiye 3. aşamasındaki ilk turnuvada yaşamıştı. Her iki birinciliğin önemli faktörü ise Batuhan “russ” Malgaç’ın turnuvaların en iyi oyuncusu seçilmesiydi.

Papara Supermassive Blaze Esports, 3 oyuncunun takım arayışına çıktıktan sonra kadrosunda oluşacak büyük çoğunluğu doldurmak için kollarını sıvadı.

Papara Supermassive Blaze Esports’un 2022 Valorant Kadrosundaki İlk Transferi Kim Oldu?

Temsilcimiz Papara Supermassive Blaze Esports’un 2022 Valorant kadrosuna katılan ilk isim Caner “CyderX” Demir oldu. Ana ajanı Sova olan tecrübeli oyuncu, Kafalar Esports döneminde 3 defa birincilik tecrübesi yaşamıştı.

Papara Supermassive Blaze Esports’un CyderX’i bünyesine kattığına dair duyurusu şu şekilde oldu;

Temsilcimiz Papara Supermassive Blaze Esports’u 2022 hazırlıkları için iyi şanslar diliyoruz. Temsilicimiz olan CyderX’i hayırlı olsun diliyor, başarılar diliyoruz.

Caner “CyderX” Demir’in katılmasıyla birlikte temsilcimiz Papara Supermassive Blaze Esports’un aktif kadrosu şöyle oldu;

  • Caner “CyderX” Demir
  • Eren “Brave” Kasırga
  • Baran “Izzy” Yılmaz

Esporify olarak elli ikinci yazımız ile karşınızdayız. Sizlere temsilcimiz Papara Supermassive Blaze Esports’un yeni sezonda hazırlanışından bahsettik. Umarız hoşunuza gitmiştir. İyi okumalar!

Yorum Yap
İçeriği Nasıl Yorumluyorsun?

Yorum Yap