1. Ana Sayfa
  2. eSpor
  3. Riot Games’in Valorant İçin Çıkardığı İçerik Büyük İlgi Gördü!

Riot Games’in Valorant İçin Çıkardığı İçerik Büyük İlgi Gördü!

featured

Riot Games, Valorant için set içeriklerini tasarlamaya üretmeye tüm hızıyla devam ediyor. Netflix’te çıkardığı dizisi olan Arcane için özel set ve Shirpunk setinden sonra 2021 Şampiyonlar turnuvası için özel bir seri çıkardı.

2021 Şampiyonlar turnuvasına özel çıkardığı set kitle tarafından beklentinin üstünde bir ilgi gördü. Öyle ki Riot Games, 2021 Şampiyonlar setinden elde ettiği kazancını açıkladı ve toplam 15 Milyon dolar olduğunu duyurdu. Elde edilen bu büyük miktar kazancın yarısı Champions 2021 turnuvasına katılan her takıma 500 bin dolar ödül olarak dağıtılacağını paylaştırılacağını açıkladı.

Esporify olarak Riot Games’in eSporu için izlediği vizyona hayran kaldık. Turnuvada boy gösterek tüm takımlara başarılar diliyoruz. Turnuvadaki Acend takımında boy gösteren temsilcimiz olan Mehmet Yağız “cNed” İpek’e iyi şanslar diliyoruz.

Esporify olarak otuz dördüncü yazımız ile karşınızdayız. Sizlere Riot Games’in Valorant için turnuvasına özel çıkardığı setten elde ettiği hasılattan bahsettik. Umarız hoşunuza gitmiştir. İyi okumalar!

Yorum Yap
İçeriği Nasıl Yorumluyorsun?

Yorum Yap