1. Ana Sayfa
  2. eSpor
  3. s1mple’dan Bir Rekor Daha!
Trendlerdeki Yazı

s1mple’dan Bir Rekor Daha!

s1mple bir ilki daha başardı. İşte Detaylar...

featured

24 yaşındaki Ukraynalı tecrübeli CS:GO oyuncusu Oleksandr Olehovych “s1mple” Kostyliev, bir rekoru kırmayı daha başardı. s1mple, dünyanın en iyisiyim demeye devam ediyor.

s1mple daha önce HellRaisers, Flipsid3 Tactics, Team Liquid ve son olarak Ukrayna ve Rusya merkezli eSpor takım olan, Natus Vincere (NAVI) takımında mücadele ediyor. NAVI takımında mücadele eden tecrübeli keskin nişancı oyuncusu şu ana kadar toplam 32 kere şampiyonluk tecrübesi yaşadı.

s1mple Rekoru Nasıl Kırdı?

s1mple, 8. MVP ödülünü alırken – HLTV

s1mple, kariyeri boyunca toplam 32 kere şampiyonluk tecrübesi yaşarken 2021 yılı boyunca mücadele verdiği turnuvalarda toplam 8 kere turnuvanın en iyi oyuncusu ödülünü kazandı. 8 kere MVP ödülü alan s1mple, Danimarkalı Astralis takımında mücadele eden 26 yaşındaki Nicolai Hvilshøj “dev1ce” Reedtz 2021 yılı boyunca bu ödüllerden toplam 7 kere kazandı. s1mple, dev1ce’ın rekorunu kırarak bir yılda en fazla MVP ödülü alan ilk eSporcu oldu.

Esporify olarak elli altıncı yazımız ile karşınızdayız. Sizlere tecrübeli CS:GO oyuncusu s1mple kırdığı rekor başarısından bahsettik. Umarız hoşunuza gitmiştir. İyi okumalar!

Yorum Yap
İçeriği Nasıl Yorumluyorsun?

Yorum Yap