İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. eSpor
  3. Temsilcimiz Eternal Fire CS:GO Akademi Takımını Duyurdu!

Temsilcimiz Eternal Fire CS:GO Akademi Takımını Duyurdu!

featured

Temsilcimiz Eternal Fire, HLTV CS:GO Dünya sıralamasında önemli bir yükselişe geçti. Taraftarlarını memnun eden bu gidişat 31.sıradan 28.sıraya yükselmesine vesile oldu.

Temsilcimiz genç, dinamik ve gelecek vaat eden oyunculara yeşil ışık yaktı. Kısa bir süre önce resmi olarak sosyal medya hesaplarından duyuru yapan Eternal Fire, CS:GO akademi takımını açıkladı.

Peki Kadroda Kimler Var?

As takımında da 5 yerli oyuncu ve 1 yerli koç olmak üzere Türk oyuncular ile yoluna devam eden temsilcimiz, akademi takımında da aynı yolu izledi. Eternal Fire’ın duyurusu üzerine CS:GO akademi takımı şöyle oldu;

  • Emre “Duggyversus” Oktay
  • Enes “Colorzz” Yıldıran
  • Tolga “Kenshin” Onalan
  • Ali Haydar “Wicadia” Yalçın
  • Okan “Fola” Kılıç

Ayrıca Eternal Fire, Emre “Duggyversus” Oktay’ın aktif olarak Şahangiller Espor’da devam eden sözleşmesi için görüşme yaptığını ve Şahangiller Espor’un anlayışlı ve dostça biten toplantı sonrası oyuncunun takımdan çıkışına izin verdiği için Eternal Fire teşekkür etti.

Esporify olarak iki temsilci eSpor takımının dayanışma içinde olduğuna sevindik. Eternal Fire’ın gençlerden oluşan akademi takımına da başarılar diliyoruz. Temsilcilerimizin her zaman destekçisiyiz!

Esporify olarak otuz birinci yazımız ile karşınızdayız. Sizlere temsilcimiz Eternal Fire’ın CS:GO akademi takımından bahsettik. Umarız hoşunuza gitmiştir. İyi okumalar!

Yorum Yap
İçeriği Nasıl Yorumluyorsun?

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Bildirim özelliği eklemeniz harika olmuş artık yazılardan anlık olarak haberdar olabiliyorum. Harika!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir