İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. eSpor
  3. Temsilcimiz fastPay Wildcats’ten Red Bull Organizasyonu İçin Usulsüzlük İddiası!

Temsilcimiz fastPay Wildcats’ten Red Bull Organizasyonu İçin Usulsüzlük İddiası!

Temsilcimiz fastPay Wildcats, Red Bull M.E.O. Wild Rift Elemelerinde haksızlıkla karşı karşıya kaldı. İşte temsilcimizin resmi hesabından yaptığı açıklama!

featured

Riot Games’in moba oyunu olan League of Legends için mobil sürümünü Wild Rift adlı oyunuyla çıkardı. League of Legends oyunu 2009’dan günümüze kadar köklü bir tarihe sahip. League of Legends’ın mobil sürümü ise Wild Rift adıyla bu sene çıktı.

Red Bull tarafından düzenlenen Mobil Oyun Espor adı altında düzenlenen turnuva organizasyonuna katılan temsilcimiz fastPay Wildcats, Red Bull tarafından usulsüzlük iddiasıyla resmi hesaplarından bir açıklama yayımladı. Temsilcimiz elemelerde ikinci olarak bitirmesine rağmen slot hakkı verilmemiş, finallere katılım hakkının olmadığına dair iddia etti.

Durumla ilgili daha fazla bilgi edinmek için fastPay Wildcats’in resmi Twitter hesabından yayımladığı duyuruya aşağıdaki ekten ulaşabilirsiniz.

Red Bull tarafından ise durumla ilgili henüz bir açıklama gelmedi. Gelişmeler yaşandıkça sizlerin huzurunuza sunmaya devam edeceğiz.

İddianın doğrulanması halinde, Esporify olarak her konuda temsilcimizin destekçisiyiz! Haksızlığa boyun eğdirmemek adına temsilcimizin arkasındayız! Yaşanılan haksızlık için temsilcimiz adına üzüldüğümüzü açıkça belirtmek isteriz.

Esporify olarak elli beşinci yazımız ile karşınızdayız. Sizlere Temsilcimiz fastPay Wildcats’ten Red Bull organizasyonu için usulsüzlük iddiasından bahsettik. Umarız hoşunuza gitmiştir. İyi okumalar!

Yorum Yap
İçeriği Nasıl Yorumluyorsun?

Yorum Yap