İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. İBB Oyun Geliştirme Merkezi (OGEM) Açıldı!

İBB Oyun Geliştirme Merkezi (OGEM) Açıldı!

featured

Yazılım ve oyun geliştiricilerini sevindiren bu proje, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından açılışı yapıldı. Açılış İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı olan Sayın Ekrem İmamoğlu’nun konuşmasıyla gerçekleştirildi.

Açılış konuşmalarında İnternetçi Abi lakabıyla Dr. Taylan Yıldız ve E-spor sunuculuğu ve aynı zamanda yazılım mühendisi olan Dora “Stratera” Özsoy’da yer aldı.

Sayın Ekrem İmamoğlu “Bu Masada da Varız.” dedi.

Sayın Ekrem İmamoğlu Daha Önce Bu Projeye Benzer Bir Merkez Daha Açmıştı!

Küçükçekmece E-spor Merkezi’nin açılışı

2021 Nisan ayında E-sporcular için İstanbul’da Küçükçekmece E-spor Merkezi’ni açmıştı. E-sporcu olma yolunda yol izlemek isteyen oyuncuları sevindirmişti ve Sayın Ekrem İmamoğlu’na büyük bir ilgi gösterilmişti.

Küçükçekmece E-spor Merkezi’nin açılışında ise Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi’de katılmıştı.

Gençlere yapılan bu tür projeler E-spor ve oyun sektörünü güçlendirmeye devam ediyor. Aynı zamanda kitlenin Sayın Ekrem İmamoğlu’na karşı sevgisi artış göstermeye devam ediyor.

Esporify olarak Sayın Ekrem İmamoğlu, ekibini ve bu projelerde emeği geçen tüm herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kariyerlerinde nice başarılar diliyoruz. Sektörümüzü güçlendirecek her türlü projenin destekçisiyiz!

Esporify olarak otuz üçüncü yazımız ile karşınızdayız. Sizlere (OGEM) İBB Oyun Geliştirme Merkezi’nin açılışından bahsettik. Umarız hoşunuza gitmiştir. İyi okumalar!

Yorum Yap
İçeriği Nasıl Yorumluyorsun?

Yorum Yap