İlginizi Çekebilir
prototype
 1. Ana Sayfa
 2. Oyun
 3. 2021’in Son Günlerinde Epic Games Store’dan Yılbaşı Sürprizi!

2021’in Son Günlerinde Epic Games Store’dan Yılbaşı Sürprizi!

featured

Epic Games gün geçtikçe oyuncu kitlesini mutlu etmeye devam ediyor. Son hızıyla devam eden Epic Games, her hafta Perşembe günleri 1 veya 2 oyunu ücretsiz sunan Epic Games, yılbaşına özel her gün 1 oyun hediye edecek. Yılbaşı için toplam 15 oyun hediye etmeye hazırlanıyor. İlk yılbaşı hediyesi 16 Aralık 2021 Perşembe günü TSİ saat 19.00’de verilecek.

Epic Games’te Şu An Ücretsiz Olan Oyunlar Hangileri?

 • Godfall Challanger Edition

Macera ve aksiyon oyunu olan Godfall oyunu hem tekli hem de çoklu oyunculu olarak oynanabiliyor. 25₺ değerindeki ücretsiz olan DLC sayesinde, oyunu bitirmiş olsanız bile devam etmeye başlayacak. Valor zırhının kilidini anında açma şansı yakalayacaksınız. Bolca beceriler kazanma ve bolca ölümcül silahları kuşanmanıza şans tanıyacak. Yeteneklerinizi gösterebilmeniz için diziliminizi mükemmelleştirerek, rakiplerinizi alt etmek için 3 eşli oyuncuya kadar katılabileceğiniz bir mod imkanı sunuyor.

DLC’nin Sunduğu Bazı Özellikler;

 1. Valor zırhını anında son seviyeye çıkarabilme,
 2. Kaos çıkarabileceğiniz silah ve donanımlara sahip olabilme,
 3. Oyunun sonundaki 3 oyun sonu moduna erişim sağlayabilme,
 4. Diziliminizi güçlendirmek için becerilerinizi ve donanımlarınızı birleştirme imkanı,
 5. Toplam 5 klasmanda ustalaşma imkanı,
 6. Efsanevi ve rekabet dolu bölüm sonu canavarlarıyla mücadele şansı,
 7. Silahlarınızı ve donanımlarınızı efsunlayarak güçlendirme şansı tanıyan demirhane kullanımı,
 8. Efsanevi yeni görev ve ödüllerle tanışma şansı,

sunuyor.

 • Prison Architect

50₺ değerindeki bu oyun Epic Games tarafından ücretsiz oldu. Hapishane mahkumlarını elinizden kaçırmamak için uğraş vereceğiniz strateji oyunudur. Prison Architect oyunu sahip olduğunuz cezaevinizi tasarlama ve kişilleştirme şansı tanıyor. Oyunun genel özeti bir hapishane müdürüsünüz ve çeşitli stratejileriniz ile mahkumları idare etmeye çalışıyorsunuz.

Her hafta Perşembe günleri verilen ve her gün verilecek olan yılbaşı sürprizlerini kaçırmayın. Bu fırsatı takip etmek için Epic Games yazısına tıklayabilirsiniz.

Esporify olarak kırk sekizinci yazımız ile karşınızdayız. Sizlere 2021’in son günlerinde Epic Games Store tarafından planlanan yılbaşı sürprizlerinden bahsettik. Umarız hoşunuza gitmiştir. İyi okumalar!

Yorum Yap
İçeriği Nasıl Yorumluyorsun?

Yorum Yap